Konsultacje psychologiczne 

Zapraszam na konsultacje indywidualne. Jestem doradcą psychologicznym (counsellorem), tematem niepłodności zajmuję się od 2008 roku. Potrafię wysłuchać, przyjrzeć się sytuacji osoby doświadczającej kłopotów z płodnością, wspólnie poszukać rozwiązań, a jeśli zachodzi taka możliwość wskazać kierunek działań. Zgodnie z zasadą, iż zmiana rodzi zmianę – wprowadzenie jednej zmiany, może za sobą pociągnąć kolejne, potencjalnie zbliżające do upragnionego celu, jakim jest zajście w ciążę, urodzenie dziecka i stanie się rodzicami.

Jeśli czujesz, że rozmowa na temat Twojej sytuacji może przynieść ulgę serdecznie zapraszam. Spotkań może być jedno, dwa lub więcej – w zależności od potrzeb. Konsultacje nie są psychoterapią, tylko wsparciem psychologicznym, doraźną pomocą, mogącą zazwyczaj podreperować kondycję psychiczną. A jak donoszą badania naukowe ostatnich lat, ta ostatnia ma duże znaczenie dla płodności.

Konsultacje adresowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Spotykam się też z parami, jeśli oboje uznają tą opcję za najbardziej pożądaną. Spotkanie trwa 2 godziny, a jego koszt wynosi 250 zł. Miejsce spotkań to Warszawa, najczęściej Służew, zaś dla osób spoza istnieje opcja rozmowy przez Skype.

Trudność, z którą się borykasz dobrze znam i rozumiem. Być może jestem w stanie zobaczyć więcej dróg wyjścia z sytuacji niepłodności niż te, z których korzystasz. Możemy wspólnie spróbować okiełznać Twoje, Wasze wielkie chcenie. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 501 532 680 lub za pośrednictwem poczty e-mail info@wielkiechcenie.pl

Agnieszka Doboszyńska

Kontakt

Więcej informacji oraz zapisy na grupę wsparcia, warsztaty i konsultacje indywidualne:

e-mail: adoboszynska@o2.pl

telefon: + 48 501 532 680