WEEKENDOWY warsztat 24-26.11.17

Wielkie Chcenie wraz z Fundacją Instytut Nadziei (www.spelnionezycie.pl) organizuje wspierający weekend dla kobiet walczących z niepłodnością! Dla tych wszystkich pań, które nie mogą uczestniczyć w cotygodnidniowych spotkaniach w Warszawie (inne miejsce zamieszkania/ niemożność odbywania podróży raz w tygodniu do Warszawy/ nie pasujące terminy sześciu spotkań/ brak opcji uczestniczenia w warsztatach rozciągniętych w czasie itp.), proponujemy warsztaty zblokowane – weekendowy wyjazd!

W uroczym domku z przeszkloną werandą, kominkiem, trzyosobowymi pokojami, pysznym jedzeniem, przyrządzonym przez właścicieli Aleksandryna (www.aleksandryn.pl), spróbujemy w kobiecym gronie (grupa maksymalnie dziewięc osób plus dwie prowadzące) przyjrzeć się wielkiemu chceniu, zastanowimy, co zrobić, aby nie rezygnując z pięknego marzenia o dziecku, przestać przeżywać katusze, jakimi są przedłużające się starania o to by zostać mamą i tatą!

Zaczniemy w piątek 24 listopada o godzinie 17 (zakwaterować się można od 15), potem zjemy kolację i wypijemy herbatę przy cieple kominka. Przez całą sobotę oddamy się pracy warsztatowej. Skończymy obiadem o godzinie 13 w niedzielę, po to by później wzmocnione, z nadzieją, iż zmiana zrodzi zmianę, rozjedziemy się do swoich domów.

Warsztaty psychologiczne dla kobiet – luty 2018

cykl 6-ciu spotkań

Czekając na dziecko – jak sobie poradzić z wielkim pragnieniem

Dla kogo są warsztaty?

Nie ważne ile czasu czekasz na dziecko kilka miesięcy, rok, a może już wiele lat…?

Ważne, że to czekanie jest dla Ciebie trudne!

Jeśli marzysz o dziecku, o tym by być w ciąży, ale… przeżywasz zwątpienie, smutek, czasem rozpacz, drażnią Cię kobiety w ciąży, comiesięczna nadzieja miesza się z lękiem, myślisz, że z Tobą coś nie tak skoro czujesz zazdrość na wieść o kolejnej koleżance w ciąży, jeśli cierpi na tym Twój związek, masz dosyć pytań „a kiedy wy wreszcie będziecie mieć dziecko?!”, jesteś zmęczona kolejnymi wizytami u lekarzy, badaniami, stawianiem diagnoz, jeśli coraz bardziej przeraża Cię myśl, że może nigdy się nie uda, jeśli… jest Ci coraz trudniej, przyjdź na warsztaty! 

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów psychologicznych dla kobiet mających kłopoty z płodnością. Warsztaty składają się z cyklu sześciu trzygodzinnych spotkań, jeden raz w tygodniu, w stałym gronie kobiet.

Jak warsztaty mogą wesprzeć moją płodność?

Niewykluczone, że w związku ze staraniem się o dziecko, masz za sobą długie leczenie. Wiesz jak ważne jest przyjmowanie odpowiednich leków. Potraktuj wsparcie psychologiczne, jakie mogą dać Ci warsztaty jako dobrze dobrany lek! Wspierając swoją psychikę, możesz wesprzeć swoje ciało, swoje zdrowie, swoją płodność!

Może obawiasz się, że jeśli jest to warsztat psychologiczny to Twój udział w nim może oznaczać, że z tobą coś nie tak..? Wierząc, że psychika ma wpływ na zdrowie, staramy się jednak nie używać określenia „blokady psychiczne”. Takowe z pewnością istnieją, ale nie koncentrujemy się na tym, aby znaleźć to co w Tobie szwankuje, tylko próbujemy rozpoznać to, jakich zmian wprowadzenie mogłoby spowodować, że poczujesz się lepiej, że będziesz szczęśliwa, że zaczniesz patrzeć bardziej optymistycznie w przyszłość, a może nawet dostrzeżesz sens, w tym, co dotychczas wydawało się kompletnie jego pozbawione. Na warsztacie przyjrzysz się niektórym obszarom swego życia, których zmiana może przyczynić się do przywrócenia płodności, dowiesz się co blokuje Twoją płodność oraz co możesz zrobić, aby ją podwyższyć.

Trzymamy się zasady, że zmiana rodzi zmianę.

Co się dzieje na warsztatach?

Jeśli sądzisz, że może być trudno w grupie kilku obcych Ci kobiet, mówić o rzeczach, uczuciach o których trudno mówić Ci nawet przyjaciółce, mamie, czy może nawet mężowi, wiedz, że podczas zajęć obowiązuje zasada „w zgodzie ze sobą”, a więc nic na siłę.

W trakcie zajęć będzie miejsce na pracę warsztatową, ćwiczenia, mini wykłady, a także na podzielenie się z innymi uczestniczkami, tym co przeżywasz w sytuacji kłopotów z płodnością, na poznanie bliżej kobiet w podobnej sytuacji, na wymianę doświadczeń, ale i jeśli poczujesz taką potrzebę na pomilczenie. Część zajęć poświęcimy także na dietę sprzyjającą płodności, porozmawiamy jak wybrać dobrego lekarza i zastanowimy się dlaczego nie warto odkładać wyjazdu na narty..  na okres po urodzeniu dziecka.

Będzie też czas na posilenie się zdrowym dipem, ciastem i smaczną herbatą. Ciepła i domowa atmosfera gratis :)

Co się ze mną stanie po warsztatach?

Uczestniczki naszych warsztatów obierają jedną z czterech dróg:

  • Niektóre odnajdują nowe, inne cele w życiu
  • Są takie, które odkrywają powołanie do adopcji
  • Prawie jedna trzecia uczestniczek zachodzi w ciążę
  • Część zyskuje znacznie więcej energii i siły, by dalej czekać..

 

Przyjdź a pomożemy zmienić Ci Twoje Wielkie Chcenie!

 

 

 

laski

Miejsce: Ksawerów Nowy 8, 26-804, Stromiec (www.aleksandryn.pl)

Zgłoszenia:
info@wielkiechcenie.pl, 501 532 680

Czas: 24.11.2017 od godz. 17 – 26.11.2017 do godz. 14

Koszt:
690 zł
Prowadzą:
Agnieszka Doboszyńska i Justyna Kuczmierowska

Warunkiem zagwarantowania uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne oraz wpłata zaliczki (bezzwrotna w przypadku rezygnacji późniejszej niż 7.11.2017)

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy minnimum ośmiu osób – w przeciwnym wypadku zwracamy zaliczki w całości.


 

 

 

 

Miejsce: ul. Rumiana 1e w Warszawie

Zgłoszenia:
info@wielkiechcenie.pl, 501 532 680

Czas: termin podamy już wkrótce, godz.18.00-21.00

spotkania: 6 spotkań raz w tygodniu

Koszt:
690 zł
Prowadzi:
Agnieszka Doboszyńska

Warunkiem zagwarantowania uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne oraz wpłata zaliczki.

Kontakt

Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty i konsultacje indywidualne:

e-mail: info@wielkiechcenie.pl

tel. + 48 501 532 680

LUB

Agnieszka Doboszyńska - adoboszynska@o2.pl